Ürün ve Hizmetler

Hizmetler

Web Tasarım

Kurumunuza en uygun web tasarım ve ihtiyaçlarınıza yönelik web yazılım hizmeti vermekteyiz.

İçerik yönetimli web tabanlı yazılımlarımızla sitenizi kendiniz de kolayca yönetebileceksiniz.Grafik tasarım,yazılım ve veritabanlı altyapılarımız ile sitenizi güncel tutabileceksiniz. PHP,html yazılımlarımızla, en uygun fiyat sunmaktayız. En uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almak istiyorsanız.Doğru yerdesiniz.Tüm tasarımlarımızda sınırsız destek vermekteyiz.Özel Yazılım

Günümüzde işletmeler, rekabetin çetin bir mücadeleye dönüşmesi, müşteri beklentilerinin artarak memnun edilmesinin zorlaşması, ürün ve hizmetlerin pazarlanmasının güç hale gelerek karlılğın azalması gibi durumlar karşısında çeşitli arayışlara yönelmişlerdir.

İşletmelerin bu arayışlar içinde en fazla başvurdukları yöntemlerin başında firma içinde ve dışında iletişimlerini kolaylaştıracak, yönetim kolaylıkları sağlayacak, ürün ve hizmetlerin daha pratik olarak tanıtımlarını ve pazarlanmasını sağlayacak aynı zamanda da kendi sistemlerini entegre olacak yazılımları devreye sokmak oluyor.E-Ticaret Uygulamaları

7/24 sanal mağazanızla internet üzerinden hemen satış yapmaya başlayın.

Yönetilebilir E-Ticaret uygulamalarımızda PHP dili kullanılmaktadır.Size özel tasarlanan uygulamalarımız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak eticaret modüllerini içermektedir.
İlan Yazılımı

Vebze olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalıma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.. İlan Scripti için doğru yerdesiniz. İlan Yazılımı denince akla ilk gelen firma Vebze Yazılım.
İnternet Danışmanlığı

VebzeYazılım, internet hizmetleri konusunda başarılı bir ekiptir. Farklı sektörlerde Eylül 2008 itibarıyle 650’nin üzerinde başarılı projeye imza atmış bir işletmedir.

Kısa dönemde gelinen bu nokta Vebze'nin internet konusundaki yaklaşım tarzı çalıştığı müşterilere güven vermekte, bilgi, birikim ve tecrubesinden yararlanılmak istenmektedir.
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama çözüm ortağınız Vebze Bilişim. Android ve iPhone uygulamarınızı biz yapalım zamandan kazanın ve profesyonelliği yaşayın!
Google Arama Motoru Optimizasyon

Benzersiz arama özelliği sayesinde Google ile tam optimizasyon. 1000 lerce arama motoruna sitenizin kayıdınızı yapalım. Şirketinizin ismini tüm dünyaya duyurun.