sahibinden.com yeni mobil sitesi yayına alındı

sahibinden.com kullanıcıları, emlak, otomobil, bilgisayar, kamera, cep telefonu ve daha birçok ilana artık cep telefonundan çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor. sahibinden.com’un ekim ayında hayata geçirdiği mobil web sitesi “m.sahibinden.com”, kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Mobil site sayesinde cep telefonları ile istedikleri her yerde kolaylıkla ilan arayabilen, ilan sahipleriyle iletişime geçebilen ve mesajlarını kontrol edebilen sahibinden.com kullanıcıları, beğendikleri ilanları Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabiliyor.XHTML uyumlu tarayıcıya sahip tüm Android, Blackberry, iPhone, Nokia, Samsung, HTC, LG, Sony Ericsson ve Motorola cihazlar ile uyumlu olan sahibinden.com mobil web sitesine cep telefonunun tarayıcısına “m.sahibinden.com” yazarak ulaşılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>